„M Basket-DELAMODE“ namuose įveikė klubą iš Latvijos

9/2/2023

Pasiruošimą sezonui tęsiantys Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ sužaidė dar vienas draugiškas rungtynes. Mažeikiškiai namie 76:75 (21:15, 21:18, 16:18, 18:24) įveikė Latvijos komandą „Ogre“.

„M Basket-DELAMODE“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir antrojo kėlinio viduryje turėjo jau 13 taškų persvarą (34:21). Svečiai iš nepasidavė ir visas rungtynes laikė nedidelį atstumą, o lemiamoje atakoje turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau mažeikiečiai sėkmingai apsigynė.

Raudonai balti persvarą savo rankose laikė visų rungtynių metu.

Pirmą kartą „M Basket-DELAMODE“ komandoje į aikštelę šiame tarpsezonyje išbėgo po traumos sveikstantis Giedrius Staniulis, kuris per 21 minutę pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

„M Basket-DELAMODE“: Calebas Huffmanas 15, Kay‘us Bruhnke ir Chauncey Collinsas po 12, Andris Misters 9, Danielis Dolencas ir Giedrius Staniulis po 8, Martynas Paliukėnas (5 rez. perd.) ir Artūras Jomantas po 6.

„Ogre“: Karlis Apsitis 21, Matiss Kulačkovskis 13, Gustavs Kampuss 11.